Bubbleology - výroba interiéru pro obchodní centra

Pro mezinárodní síť prodejen společnosti Bubbleology jsme v Praze, Brně a Bratislavě vytvořili v obchodních centrech jejich nová prodejní místa.

Kromě obvyklé výroby kvalitního nábytku, luxusních kuchyní, vestavných skříní do domácností a veřejných prostor jsme mohli naše kvality předvést při vybavování mezinárodní sítě obchodních prodejen – Bubbleologů – ve velkých obchodních centrech, třeba i na Slovensku. Získali jsme poptávky na zakázky výroby celého obchodního stánku v našich největších obchodních centrech.

V Praze jsme zřizovali a vybavovali prodejní prostory v Palladiu. Ve Slovenské republice jsme realizovali vybavení prodejny v Bratislavě v obchodním centru Eurovea. V současné době realizujeme výrobu pro prodejnu v Brně v obchodním centru Olympia.

Palladium Olympia Eurovea

Obchodní nákupní centra jsou unikátní nejširší nabídkou obchodů, restaurací a služeb, které lákají tisíce návštěvníků. Aby byl zákazník spokojený, musí se cítit dobře v navštěvovaných prostorách. Úspěšně se snažíme vytvářet takové příjemné prostředí v obchodních stáncích, které vyrábíme pro naše klienty.

Pracují pro nás jen vysoce kvalifikovaní odborníci!

Přední designeři realizují své představy v obchodních stáncích tak, že se zákazník vždy rád vrací. Prostory jsou zařízené vkusným moderním nábytkem, který splňuje i praktičnost jeho využití. Příjemné je i barevné zpracování. Kompozice barev je působivá a originální. Interiér proto působí velmi esteticky. Zákazníci si z našich stánků odnášejí příjemný emocionální zážitek. Obchodní stánky působí prostorově jako velké. Zákazník se cítí uvolněně, není stísněný. K tomu samozřejmě přispívá i příjemná atmosféra, k níž nemalou měrou přispívají i spokojení zaměstnanci. V prostorách se cítí i oni velmi dobře a rádi zde pracují.

Naše dlouholetá praxe a zkušenosti v oboru zaručují vysokou kvalitu odvedené práce. Nabízíme jen profesionální služby. Zaměstnáváme totiž jen vysoce odborníky s kvalifikací a dlouholetou praxí. Zájemce o naše produkty rádi osobně navštívíme. Přijedeme k Vám a na místě se s Vámi domluvíme. Respektujeme plně Vaše požadavky. Nabídneme Vám řešení daného prostoru tak, aby působil příjemně, jedinečně a originálně. Námi navržená zařízení budou působit reprezentativně.

interiér bubbleology

Vše vyrobíme a zařídíme

Pracujeme s vybranými materiály, které splňují požadavky nejnáročnějších zákazníků. Všechny použité materiály jsou vysoce kvalitní a bytelné. Pracujeme také se dřevem, které v interiéru působí příjemně a teple. Splníme všechny Vaše požadavky. Vytvoříme prostředí, které ve Vás zanechá nezapomenutelné zážitky.

Firma DŘEVONÁBYTEK je zárukou vysoké kvality!

dřevonábytek bubbleology

  • přijedeme za Vámi, zařídíme vše potřebné
  • navrhneme nejvhodnější řešení
  • budeme respektovat Vaše požadavky
  • vybudujeme reprezentativní prostory
  • vybudujeme příjemné a estetické prostředí
  • použijeme citlivě vkusný moderní nábytek
  • interiér bude jedinečný a originální
  • klademe obrovský důraz na pečlivé a precizní provedení

Oslovte nás! Věřte, že budete spokojeni. Těšíme se na spolupráci!

Na realizaci se s námi dále podílely společnosti:

  • návrhy a dokumentace ENGINEERING SERVICE PLZEŇ,
  • světelné menu panely FOGIDESIGN PRAHA

Dřevonábytek - realizace Bubbleology

Pro mezinárodní síť prodejen společnosti Bubbleology jsme v Praze, Brně a Bratislavě vytvořili v obchodních centrech jejich nová prodejní místa. Během osvěžení skvělými bubble nápoji si tak můžete kdykoliv prohlédnout naši práci. Zároveň je to ukázka, že se nebojíme žádné výzvy a že to z jižních Čech není nikam daleko.