Firma Dřevonábytek

Zahájila činnost v roce 1999. Aby firma držela krok s dobou a s novými designovými trendy, je provoz firmy neustále rozšiřován rozšiřován a vybavován novými stroji a nástroji profesionální kvality.V současné době Dřevonábytek disponuje kvalitní technikou, která umožňuje používat špičkové technologie moderní výroby.

zakázková výroba nábytku

Činností firmy je zakázková výroba kuchyňských sestav, obývacích pokojů, vestavných skříní a dalších interiérových prvků. Cílem naší kvalitní práce je především vyhovění veškerých přání zákazníka a jeho následné maximální spokojenosti. Klademe důraz na přesný výběr kvalitního materiálu a precizní zpracování detailů,které je možno dotvářet se zákazníkem během výroby a realizace daného prvku v interiéru. Opíráme se o naše dlouholeté zkušenosti a kvalitní zázemí, které nám umožňuje uspokojit i náročnější zákazníky.

Být nejlepší a přinášet to nejlepší zákazníkovi je pro naši práci největší prioritou.

Dřevonábytek - realizace Bubbleology

Pro mezinárodní síť prodejen společnosti Bubbleology jsme v Praze, Brně a Bratislavě vytvořili v obchodních centrech jejich nová prodejní místa. Během osvěžení skvělými bubble nápoji si tak můžete kdykoliv prohlédnout naši práci. Zároveň je to ukázka, že se nebojíme žádné výzvy a že to z jižních Čech není nikam daleko.