Kuchyně, kuchyňský nábytek

Kuchňský nábytek je nejsložitější a nejnamáhavější část interierů. Proto je velmi důležité věnovat návrhu náležitou pozorost. U našich kuchyňských sestav dbáme na jejich funkčnost tak, aby poskytovaly co největší komfort.

Kuchyně na míru

Při přípravě kuchyňské sestavy do nově budovaných domů a bytů je velmi důležitá příprava el. rozvodů, vodovodních a odpadních systémů a v neposlední řadě i odtahu par.

U stávajících prostor určených pro umístění kuchyně, není problém připravit návrh těchto sítí tak, aby vyhovovaly požadované koncepci sestavy.Klademe velký důraz na designové uspořádání jednotlivých komponent tak, aby vkusně zapadaly do celkového stylu interiéru.

Na základě Vašich požadavků na uspořádání kuchyňské sestavy a našich zkušeností, vytvoříme sestavu, která bude vyhovovat jak po stránce funkčnosti tak designu.

Kuchyně na zakázku

Nedílnou součástí kuchyňského nábytku jsou elektrické spotřebiče a přístroje. Na jejich výběr klademe veliký důraz tak, aby splňovaly Vaše požadavky na jejich fukčnost a kvalitu. Dokážeme zajistit přístroje od renovovaných firem jako jsou Miele, Siemens, Bosch, Gorenje apod.

Pří výrobě kuchyní vždy používáme kvalitní kování jako jsou závěsy a výklopy dvířek, výsuvy zásuvek s tlumením dojezdu a drátěný program firmy Blum s doživotní zárukou. Po vytvoření návrhu a vizualizace provedeme kalkulaci požadované sestavy. Při montáži mimo jiné dbáme na precizní práci a přesné zpracování detailů k Vaší maximální spokojenosti.

Kromě klasických kuchyní vyrobených za přívětivou cenu jsme schopni zajistit i výrobu luxusních kuchyní na zakázku nebo kuchyní navržených designéry nebo architekty.

Dřevonábytek - realizace Bubbleology

Pro mezinárodní síť prodejen společnosti Bubbleology jsme v Praze, Brně a Bratislavě vytvořili v obchodních centrech jejich nová prodejní místa. Během osvěžení skvělými bubble nápoji si tak můžete kdykoliv prohlédnout naši práci. Zároveň je to ukázka, že se nebojíme žádné výzvy a že to z jižních Čech není nikam daleko.