Dřevonábytek a materiály

Při výrobě nábytku na míru používáme především tradiční masiv. Pokud si to situace vyžaduje, dokážeme vhodně zkombinovat s dalšími moderními materiály, určenými pro dané využití. Snažíme se o to, abychom měli přehled o novinkách a aktuálních směrech ve výrobě nábytku a tím můžeme nabídnout zajímavé doplňky, alternativy nebo netradiční zpracování.

Umělý kámen Staron

Umělý kámen Staron se používá pro výrobu pracovních desek v kuchyních, bankách, jako recepční pult nebo v laboratořích. Používá se také často na toaletách, obkladech, v koupelnách i sprchách. Umělý kámen Staron má desetiletou omezenou záruku. Mezi hlavní přednosti patří snadné čištění a opravy, odolnost proti poškrábání, odolnost proti skvrnám a další. Desky z umělého kamene Staron jsou k dostání v tloušťce 6 a 13 mm a přibližně ve 40ti barevných odstínech.

Corian®

Nový materiál Corian® je lesklý a hedvábně jemný na omak. Je přitom velice odolný vůči skvrnám a jiným nečistotám, zůstává čistý s vynaložením minimální péče. Z tohoto materiálu lze vytvořit jakýkoliv pevný prvek bez viditelných spojů.

Dřevonábytek - realizace Bubbleology

Pro mezinárodní síť prodejen společnosti Bubbleology jsme v Praze, Brně a Bratislavě vytvořili v obchodních centrech jejich nová prodejní místa. Během osvěžení skvělými bubble nápoji si tak můžete kdykoliv prohlédnout naši práci. Zároveň je to ukázka, že se nebojíme žádné výzvy a že to z jižních Čech není nikam daleko.