Výroba Luxusní kuchyně na míru

Při zařizování nového moderního bytu si jistě každý přeje mít kvalitní a nejlépe luxusní vybavení. To se samozřejmě vztahuje i na jedno z nejpoužívanějších míst v obytném prostoru, na kuchyň. V této místnosti se musíme cítit co nejlépe. Ženy ale i muži se stále častěji věnují kulinářskému umění a v kuchyni často realizují své představy o správné výživě. Snažíme se, aby potrava splňovala zásady zdravé výživy a byla hlavně chutná. Přejeme si pracovat v příjemném prostředí s kvalitním vybavením. Proto jsme se zaměřili také na výrobu precizních kuchyní. Umíme vyrobit špičkový produkt!

Luxusní kuchyně

Vyrábíme kvalitní nábytek. V oboru máme již několikaleté zkušenosti. Pracujeme s vysoce kvalifikovanými odborníky a designery. Spolupracujeme se zákazníkem, jsme s ním v úzkém kontaktu. Plníme všechna jeho přání. Respektujeme jeho představy a požadavky. Vyrábíme luxusní kuchyně na zakázku.

Nechte si vyrobit luxusní kuchyň od firmy Dřevonábytek

Poradíme si i s nejnáročnějšími požadavky našich klientů. Ve spolupráci s pražským atelierem SAD, s jeho nejlepšími designery, jsme vyvinuli a zrealizovali výrobu velmi zajímavě řešené luxusní kuchyně. Tato kuchyně dokáže konkurovat nejlepším výrobkům svého druhu na našich i zahraničních trzích. Vyrobili jsme ji v provedení stříkaný mat. Originalitu luxusní kuchyně podtrhuje kovový industriální bar. Pracovní deska s integrovaným dřezem a varný ostrov jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které nám budou dlouho sloužit. Zádovou desku kuchyně tvoří velmi pěkně působící hnědé sklo.

bílá kuchyně

Sestavy jednotlivých skříněk jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky na úložné prostory pro nádobí, skleničky, hrnečky. Velmi praktické jsou i výsuvy nejen na kuchyňské náčiní. Majitelé sem mohou uložit i některé nejpoužívanější suroviny, jako jsou káva, čaj, cukr aj.

Do kuchyně jsme instalovali vysoce kvalitní výsuvy BLUM s tlumením dojezdu. Neopomněli jsme ani sestavu nádob na tříděný odpad, bez kterých se dnes již žádná moderní domácnost neobejde. Věříme, že naše luxusní kuchyně bude mít u Vás, našich zákazníků, úspěch.

kuchyně výsuvy

Materiály pro výrobu luxusních kuchyní

Jdeme ruku v ruce s požadavky moderní doby a dnešního spotřebitele. Snažíme se vyhovět náročným přáním zákazníka. Jde nám především o to, aby byl spokojený. Pracujeme proto se špičkovými materiály, které při výrobě naší luxusní kuchyně používáme. Tato kuchyně je vyrobena v provedení stříkaný mat. Pracovní deska s integrovaným dřezem a varný ostrov je vyroben z velmi kvalitního materiálu STARON. Na zádovou desku kuchyně jsme použili působivé hnědé sklo. Industriální bar výrazně odlišuje naší kuchyni od běžně vyráběných. V kuchyni jsou použity kvalitní výsuvy BLUM.

Naše luxusní kuchyně vyrábíme z masivu, používáme i dýhu. Materiály použité na výrobu pracovní desky jsou dřevotříska, Corian a kámen. Používáme matné laky i lesk.

Design

Výběr kvalitního materiálu a jeho zpracování ve spolupráci s nejlepšími designery, to zaručuje pěkný a působivý vzhled našich výrobků, výborně zkombinovaných s jejich praktickým využitím. Jsme připraveni a zvyklí na spolupráci s designéry. Zároveň dokážeme vyjít vstříc konkrétním požadavkům.

Služby zákazníkům!

Naše luxusní kuchyně Vám vyrobíme na míru a instalujeme do bytu spolu s montáží elektrospotřebičů. Pokud budete mít zájem, nabídneme a namontujeme Vám i elektrospotřebiče doporučených značek: Siemens, Bosh, Miele. Rádi Vás přivítáme do rodiny našich spokojených zákazníků, kterou vytváříme již od roku 1999.

luxusní kuchyně + spotřebiče

Výběr z konkrétních realizací luxusních kuchyní

Dřevonábytek - realizace Bubbleology

Pro mezinárodní síť prodejen společnosti Bubbleology jsme v Praze, Brně a Bratislavě vytvořili v obchodních centrech jejich nová prodejní místa. Během osvěžení skvělými bubble nápoji si tak můžete kdykoliv prohlédnout naši práci. Zároveň je to ukázka, že se nebojíme žádné výzvy a že to z jižních Čech není nikam daleko.