Vestavné skříně

Vestavné skříně jsou hitem moderní doby v domácnostech i pracovních interiérech. Jsou žádané v nových, ale i zrekonstruovaných bytech a domech. Maminky i tatínkové se svými ratolestmi, ředitelé, manažeři, sekretářky, úředníci, všichni oceňují praktičnost našeho nábytku, jeho výtečnou prostorovou využitelnost a snadnou dostupnost. I malé děti lehce posouvají dveřmi v kvalitním pojezdovém kování.

Při budování příjemného prostředí doma i v zaměstnání hledáme příjemné doplňky i vkusné kusy nábytku. Při stálém hromadění věcí a oblečení, které potřebujeme mít vždy přehledně a dobře uložené, musíme přemýšlet kam s nimi. Nabízíme Vám řešení.

vestavné skříně

Pořiďte si vestavnou skříň!

Rádi se obklopujeme hezkými věcmi, že? Nejen bytovými doplňky, ale hlavně klademe velký důraz na vkusný a praktický nábytek, který nám nebude překážet, bude estetický, praktický a účelný. To vše splňují naše vestavné skříně. Všichni si toužíme vytvořit více místa v malém bytě, nebo se snažíme o celistvost roztříštěného prostoru. Vkusně vyrobený nábytek z kvalitních materiálů nabízíme našim náročným zákazníkům.

V oboru pracujeme dlouhodobě na vysoké odborné úrovni. Máme velké množství zkušeností a skvělé pracovníky. Umíme vyrobit špičkové zboží na zakázku. Naše výrobky jsou vysoce hodnoceny a jsou schopné konkurovat nejlepším produktům na trhu. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a navrhneme takovou skříň, abyste byli opravdu spokojeni.

Ve spolupráci s našimi nejlepšími designery a zákazníky jsme vyvinuli velmi praktické a užitečné vestavné skříně. Zpříjemní bydlení v každé domácnosti, pomohou vyřešit využití úložného místa i v pracovních interiérech. Snažíme se plnit i ta nejnáročnější přání. Plně respektujeme všechny Vaše požadavky. Ve vymezeném prostoru uložíte maximální množství oděvů, prádla, sportovních potřeb i věcí pro domácnost nebo kancelář aj.

vestavné skříně

Materiály pro vestavné skříně

Snažíme se jít s dobou, vyhovět jejím náročným požadavkům. Jde nám především o spokojeného zákazníka. Pracujeme se špičkovými materiály: laminované desky, kvalitní dřevo, vysoce kvalitní pojezdové kování. K výrobě skříní často používáme kvalitní, odolný materiál - laminované desky ohraněné ABS hranou o síle 2 mm. Tento materiál je velmi oblíbený. Je odolný a především nenáročný na údržbu, což určitě ocení hlavně hospodyňky a všichni, kdo se budou o námi vyrobený nábytek starat.

Velký počet polic a výsuvy jsou uspořádány a členěny tak, aby splňovaly všechny požadavky na maximální využití prostoru. Zvláštní důraz jsme kladli také na kvalitní pojezdové kování. V pojezdovém kování jsou vsazeny oblíbené posuvné dveře skříně.

Design & vestavné skříně

Design naší vestavné skříně je velmi pěkný. V interiéru působí nenásilně a příjemně.

  • Vyrobíme do Vámi zvoleného prostoru vestavnou skříň, jakou si budete přát
  • využijeme maximálně i minimální místo k tomu, aby se Vám dobře bydlelo i pracovalo a abychom co nejvíce přispěli k Vaší spokojenosti
  • budeme respektovat všechny Vaše požadavky
  • rádi poradíme a navrhneme nejvhodnější variantu provedení
  • věříme, že jsme Vás naším výrobkem zaujali a brzy se stanete naším spokojeným zákazníkem.

vestavná skříň dřevonábytek

Výběr z realizací

Dřevonábytek - realizace Bubbleology

Pro mezinárodní síť prodejen společnosti Bubbleology jsme v Praze, Brně a Bratislavě vytvořili v obchodních centrech jejich nová prodejní místa. Během osvěžení skvělými bubble nápoji si tak můžete kdykoliv prohlédnout naši práci. Zároveň je to ukázka, že se nebojíme žádné výzvy a že to z jižních Čech není nikam daleko.