Netradiční luxusní kuchyně na míru

Chcete si zařídit nové bydlení? Chcete obnovit, zmodernizovat svoji domácnost? Pak tedy nedílnou součástí, ne zanedbatelnou, je v novém bytě právě kuchyně. Je to jedno z nejvíce využívaných míst v našem bytě. Zde si zhotovujeme jídla, která máme rádi a která nám velmi často zpříjemňují naše volné chvíle i společná setkávání s rodinou i přáteli. Taková jídla a lahůdky velmi snadno připravíte v naší moderní pohodlné luxusní kuchyni. Stále častěji se zamýšlíme nad správnou výživou našich nejbližších. Kuchyně využívají nejen ženy ale často i muži. Do tvoření domácích jídel se zapojují mnohdy i děti. Při návrhu bylo myšleno na to, aby se všichni v naší nově vyrobené kuchyni cítili dobře a rádi zde trávili nezbytně dlouhou dobu. Jsme přesvědčeni, že k příjemnému pocitu přispěje naše perfektně provedená práce ze které vzešla tato nová, moderně vybavená luxusní kuchyně.

luxusní kuchyně - České Budějovice

Materiál

Sestava jednotlivých částí je vyrobena z příjemného designového materiálu – lamino dub Montána. Tento materiál je zákazníky velmi oblíbený, protože je odolný proti poškození a velmi snadno se udržuje. To jistě ocení všichni uživatelé. Naše luxusní kuchyně vyrábíme z masivu, používáme i dýhu. Používáme matné laky i lesk. Skříňky jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky na úložné prostory pro nádobí, skleničky, hrnečky… Jsou vkusně zdobené moderním kvalitním kováním.

luxusní kuchyně - České Budějovice

Velmi praktické jsou i výsuvy nejen na kuchyňské náčiní. Můžeme v nich uložit i některé nejpoužívanější suroviny, jako jsou káva, čaj, cukr aj. Výsuvy jsou populární také proto, že díky speciálním mechanismům umožňují snadnou a nenamáhavou manipulaci bez ohledu na hmotnost. Díky tomu, že máme přehled v aktuálních technologiích, dokážeme zákazníkovi a poradit a pomoc s výběrem na základě našich bohatých zkušeností.

Pracovní deska je vyrobena ve stejném dekoru jako obkladová. Osvětlení pracovní desky je v současném pojetí moderní doby. Použili jsme novou technologii osvětlení – led pásky.Je to velmi kvalitní světlo pro celý prostor kuchyňské linky. Nespornou výhodou tohoto dnes populárního typu je dlouhá životnost, nízké pořizovací náklady a velmi výhodná ekonomika provozu.

luxusní kuchyně - České Budějovice

Sestava skříněk v naší nové luxusní kuchyni je uspořádána tak, že jsou zde velmi účelně a prakticky umístěny všechny nepostradatelné elektrické spotřebiče. Samozřejmostí je účelně a prakticky využitý prostor a uspořádání tak, aby se mohl spotřebič v případě poruchy snadno vyměnit.

Do prostoru pracovní desky je velmi vkusně zakomponovaný praktický rohový granitový dřez s moderní vodovodní baterií, která výborně ladí s celkovým designem kuchyně. Právě granitové dřezy umožňují díky široké barevné dostupnosti sjednotit design s pracovní deskou. Lze vybírat mezi mnoha odstíny a dosáhnout řady zajímavých barevných kombinací. V neposlední řadě jsou granitové dřezy skvělou volbou pro ty, kdo se nespokojí s klasickým vzhledem. Materiál umožňuje výrobu v netradičních tvarech. Ty pak mohou podtrhnout jedinečnost návrhu nebo vytvořit atraktivní prvek kuchyně.

luxusní kuchyně - České Budějovice

Design

Výběr kvalitního materiálu a jeho zpracování i práce nejlepších designerů zaručuje moderní a působivý vzhled našich výrobků i jejich skvělé praktické využití. Naše nová luxusní kuchyně je doplněna zajímavým, praktickým odkládacím ostrůvkem, umístěným uprostřed kuchyně. Je opatřen poličkami po celém obvodu ve třech řadách. V kuchyňském prostoru je často málo odkládacího místa. Proto jsme se rozhodli, že vyrobíme netradiční kus nového nábytku. Již dnes víme, že pro našeho zákazníka se odkládací stolek stane nepostradatelným a velmi užitečným.

luxusní kuchyně - České Budějovice

Služby zákazníkům

Naše luxusní kuchyně Vám vyrobíme na míru a instalujeme do bytu. Pokud budete mít zájem, nabídneme a namontujeme Vám i elektrospotřebiče doporučených značek. Respektujeme Vaše představy a požadavky. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

luxusní kuchyně - České Budějovice

Vyrábíme, instalujeme, jsme zárukou vysoké kvality!

Umíme vyrobit kvalitní moderní nábytek. Máme velké množství zkušeností a skvělé pracovníky. V oboru máme několikaleté vynikající výsledky. Pracují pro nás vysoce kvalifikovaní odborníci a designeři. Naše výrobky jsou vysoce hodnoceny a jsou schopné konkurovat nejlepším produktům na trhu. Pořiďte si naši luxusní kuchyni! Vyrábíme luxusní kuchyně na zakázku! Spolupracujeme se zákazníkem, jsme s ním v úzkém kontaktu. Respektujeme jeho představy, snažíme se plnit všechna jeho přání. Poradíme si se všemi náročnými požadavky naších klientů.

Dřevonábytek - realizace Bubbleology

Pro mezinárodní síť prodejen společnosti Bubbleology jsme v Praze, Brně a Bratislavě vytvořili v obchodních centrech jejich nová prodejní místa. Během osvěžení skvělými bubble nápoji si tak můžete kdykoliv prohlédnout naši práci. Zároveň je to ukázka, že se nebojíme žádné výzvy a že to z jižních Čech není nikam daleko.