Rozměrná vestavná skříň na míru

Rozměrná vestavná skříň vyrobená do přesně vymezeného prostoru s důrazem na kvalitu, bytelnost a maximální využití prostoru.

Asi to všichni známe: kam co uložit?

Vestavené skříně jsou velmi praktické a umožnují uložit velké množství oblečení, prádla a dalších věcí potřebné pro chod domácnosti. Skříň vytvoříme podle Vašich potřeb tak, aby vypadala co nejlépe a efektivně využila dostupný prostor.

Každá vestavná skříň je originál, do které si můžete vybrat z velké nabídky pojezdů, výsuvů, košíků a zásuvek s plnovýsuvy i s tlumením dojezdů, různé výklopy na ramínka v horních a špatně dostupných častí skříně.

Tak jak je důležitá funkčnost a vybavení vestavné skříně, tak je důležitý i její originální design. Z velkého sortimentu materialů, dřevin, hliníků, unibarev a skla Ize vytvořit velmi atraktivní vzhled vestavné skřině a doplněné o osvětlení nebo o osvětlovací rampy.

Dřevonábytek - realizace Bubbleology

Pro mezinárodní síť prodejen společnosti Bubbleology jsme v Praze, Brně a Bratislavě vytvořili v obchodních centrech jejich nová prodejní místa. Během osvěžení skvělými bubble nápoji si tak můžete kdykoliv prohlédnout naši práci. Zároveň je to ukázka, že se nebojíme žádné výzvy a že to z jižních Čech není nikam daleko.